Afscheidsviering kapelaan Steijaert

Een vertrouwd gezicht gaat onze Sint-Christoffelparochie verlaten. Op zondag 27 december neemt kapelaan Sacha Steijaert afscheid met twee laatste heilige Missen.

Kapelaan Steijaert verlaat eind december de pastorie in Dreumel waar hij anderhalf jaar heeft gewoond. Er wacht hem een nieuwe uitdaging als pastoor in de Franciscusparochie in Asten. Een omvangrijke parochie met zeven kernen.

Beperkte mogelijkheden

Vanwege corona zijn de mogelijkheden om van onze kapelaan afscheid te nemen beperkt. In de hoofdkerken van Beneden-Leeuwen en Dreumel gaat kapelaan Steijaert nog eenmaal voor, respectievelijk om 9.30 u en 11.00 u. Deze vieringen kunnen elk door maximaal 30 bezoekers worden bijgewoond. Maar ook thuis kunt u de Eucharistieviering van 11.00 u vanuit Dreumel digitaal volgen via Kerkomroep.nl. Wij nodigen u van harte uit om dit te doen.

Attentie: gewijzigde kerktijden op 27 december

De tijden van deze vieringen zijn voor deze gelegenheid omgewisseld met wat u gewend bent.

Voor beide vieringen is het vanwege corona nodig te reserveren.

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl