Aswoensdag, 26 februari

Op 26 februari is het Aswoensdag. Dit is het begin van de Veertigdagentijd – de voorbereiding op Pasen. Traditioneel tekenen we ons dan met een kruis van as op ons voorhoofd. Dit is een teken van de erkenning van onze kwetsbaarheid en onze wil om te bekeren.

In de parochie kan men op twee plaatsen in onze parochie een askruis ontvangen. Tijdens de heilige Missen van 19:oo uur in zowel Dreumel als Beneden-Leeuwen. Voor de bewoners van huize Barbara in Dreumel is er de gelegenheid om tijdens een gebedsdienst een askruis te ontvangen. Deze gebedsdienst begint om 10:30 uur.

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl