Blasiuszegen, maandag 3 februari

Op drie februari viert de Kerk het feest van de heilige bisschop Blasius. Al sinds het begin van de vroege Middeleeuwen bestaat de gewoonte om aan het einde van de heilige Mis aan de aanwezigen een zegen geven op voorspraak van de heilige Blasius. In deze zegen wordt Gods bescherming gevraagd voor keelaandoeningen. Op drie februari zal in onze parochie de Blasiuszegen worden gegeven in Alphen aansluitend op de Mis van 19:00 uur.

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl