Doe jij mee met onze escaperoom?

Op zaterdag 23 september vindt er op initiatief van onze werkgroep Jongeren een unieke activiteit plaats: een christelijke escaperoom! In groepsverband (gezin, familie en/of vrienden) is het de bedoeling aan de hand van diverse opdrachten een uitweg te vinden. Zal het lukken om de code op tijd te kraken? Noteer de datum dus alvast in je agenda. Meer informatie en aanmelden volgt in de edities van juli en augustus en is terug te vinden op onze website.

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl