Eerste Communie met veel beleving

Op twee plaatsen binnen onze parochie hebben 12 kinderen de Eerste Communie gedaan. Op zondag 14 mei in Dreumel en op zondag 21 mei in Boven-Leeuwen.

Beiden vieringen waren onvergetelijke gelegenheden die begeleid werden door ons pastoraal team. De kerken waren extra mooi versierd. Zo’n Eerste Heilige Communie is in de katholieke Kerk iets onvergetelijks, niet alleen voor de jongens en meisjes die de Eerste Communie mogen ontvangen, maar ook voor hun gezinsleden en grootouders.

In Dreumel ontvingen 7 kinderen hun Eerste Communie en in Boven-Leeuwen 5. Velen hadden er wekenlang naar uitgekeken en toen het eenmaal zover was, was iedereen goed voorbereid – met dank aan de begeleiders! – zodat op de grote dag zelf alles vlekkeloos verliep.

Foto’s:

Eerste Heilige Communie Dreumel met voorganger pastoor Titus (foto: Henk van Coolwijk)

Eerste Heilige Communie Boven-Leeuwen met voorganger kapelaan Ramesh (foto: Jill Cobussen)

 

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl