Geslaagde avond Rozenkrans maken

Op woensdag 22 januari was er weer een avond waar een groepje parochianen zelf een rozenkrans maakte. Het lijkt zo eenvoudig maar dat is het zeker niet. Met hulp van ervaren mede-parochianen is het een mooi resultaat geworden. Het was ook een gezellige avond waar mensen elkaar wat beter leren kennen en er ook een hapje en drankje werd genoten. Op het einde van de avond heeft kapelaan Steijaert alle rozenkransen gezegend en kon ieder zijn eigen rozenkrans mee naar huis nemen. Wederom een geslaagde avond!

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl