Kindernevendienst, 2 februari

Vanaf 1 januari is er iedere eerste zondag van de maand in Beneden Leeuwen een kindernevendienst tijdens de Eucharistieviering van 11.00 uur. Alle kinderen van 6 tmt 10 jaar zijn hier voor uitgenodigd. Tijdens de Mis zullen de kinderen vanuit de kerk naar de pastorie gaan en later komen ze weer terug in de Mis, Het thema voor dit jaar is “de zoektocht naar Jezus “. Aan de hand van een Bijbeltekst zullen we met de kinderen proberen om Jezus steeds beter te leren kennen. Dit is een zoektocht die we samen aangaan.

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl