Kom zo. 28 april naar de gezinsmiddag in de Sint-Jan in Den Bosch!

Niet iedereen kan zomaar naar Lourdes, om kennis te maken met dit verhaal, met Maria en met Bernadette. Daarom reist een reliek van Bernadette, een stukje van haar gebeente, de wereld rond om naar ons toe te komen.

In april komt Bernadette naar Nederland. Op zondag 28 april, haar laatste zondag in Nederland, is er een middag voor gezinnen in Den Bosch. Alles van Lourdes is daar: een stukje rots, kaarsjes met kapjes, Lourdeswater en de reliek van Bernadette. We sluiten af met een uurtje Lourdes, een Mariaviering met een echte lichtprocessie.

Aanmelden kan rechtstreeks via het bisdom van Den Bosch via aanmelding@bisdomdenbosch.nl o.v.v. ‘Gezinnen Bernadette’.

Van harte welkom!

 

 

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl