Lintje voor mevrouw Addy van Welie-Thijssen

Een van onze vrijwilligers in de parochie heeft een koninklijke onderscheiding gekregen: Addy van Welie-Thijssen uit Dreumel. Zij heeft zich binnen en buiten de kerk ingezet, bijvoorbeeld voor de Katholieke Vrouwenorganisatie (KVO), tegenwoordig Vrouwen van Nu. Ze was lange tijd lectrice in de Dreumelse Sint-Barbarakerk en hielp als collectant mee aan de actie Kerkbalans. Ook binnen de stichting Lourdesvriendenkring was ze actief.

Van harte proficiat, Addy!

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl