Meld je aan voor de escaperoom: leuk voor jong en oud!

Wij – John, Maaike, Angela, Gitte, Els en Martijn – zijn de werkgroep Jongeren van de Sint-Christoffelparochie. Onze werkgroep is eind vorig jaar spontaan ontstaan. Ons doel is om een paar keer per jaar met kinderen en hun ouders op een creatieve en inspirerende manier bezig te zijn met het geloof. Na een leuke filmmiddag met Kerstmis en het maken van Palmpasenstokken op Palmzondag, dagen wij nu iedereen uit om in groepsverband (gezin, familie en/of vrienden) mee te doen met de escaperoom op zaterdag 23 september in de H. Donatuskerk in Altforst.

 

Aanmelden

Download het Aanmeldformulier escaperoom 2023 en mail het ingevuld voor 9 september a.s. naar sintchristoffelparochie@gmail.com of doe deze in de brievenbus van de pastorie in Dreumel (Rooijsestraat 65).

Let op: er zijn geen kosten aan deze activiteit verbonden, maar VOL=VOL en geen aanmelding betekent geen deelname.

Hartelijke groeten,

Werkgroep Jongeren

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl