Nieuw: online misintentie doorgeven

Wilt u een misintentie doorgeven, dan kan dat op de vertrouwde manier via de contactpersoon van uw locatie (zie menu Onze locaties).

Daar is nu een extra mogelijkheid bijgekomen via deze website. Ga naar de knop Vieringen en klik op Misintentie opgeven.

Hier kiest u kerk en datum van de viering en vult u de gegevens van uw intentie in. U betaalt via iDeal. Het tarief van een misintentie is 10 euro en een overleden echtpaar geldt als één intentie. Na het afronden van uw aanvraag krijgt u per e-mail een bevestigingsbericht.

Waarvoor een misintentie?

We kunnen een misintentie of gebedsintentie voor diverse mensen of zaken aanvragen. Voor iemand die is overleden of die ziek is, voor een vriendin die het moeilijk heeft, voor jezelf, maar het kan ook uit dankbaarheid. De intenties worden meestal vermeld bij de voorbeden. Dat kan ook anoniem.

> Misintentie doorgeven

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl