Pater Pio gebedsavond

Iedere eerste donderdag van de maand is er Pater Pio gebedsgroep in de kerk in Beneden-Leeuwen. Aankomende donderdag 06 februari ook weer. De bijeenkomst begint om 18:40 uur met het rozenkransgebed. Hierna wordt de Eucharistie gevierd met aansluitend een half uur van stille aanbidding bij het H. Sacrament. Na de gebedsavond drinken we nog een kopje koffie in de pastorie.

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl