Stille dag Thorn, 7 maart

Op zaterdag 7 maart gaan wij weer naar Foyer de Charité in Thorn voor een dag van bezinning. Even weg van het drukke dagelijkse leven. Het thema van deze dag is “God redt, maar nooit ‘voorspelbaar”. Priester André Pierik vertelt hoe we ons op Pasen kunnen voorbereiden. We vieren de Mis, bidden de Rozenkrans, er is ruimte voor persoonlijk gebed en een wandeling in de tuin of langs de Maasplassen.

Een warme middagmaaltijd is inbegrepen. De dag begint in Thorn om 9.30 u met koffie/thee en duurt tot 16.30 u. Kosten: € 24,-. We gaan gezamenlijk met de auto. Interesse of vragen: Sintchristoffelparochie@gmail.com of (0487) 57 12 30.

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl