Vier het mee: Allerheiligen (1 nov) en Allerzielen (2 nov)

Op 1 november vieren we Allerheiligen en een dag later Allerzielen. In onze Sint-Christoffelparochie kunt op diverse locaties meevieren.

In de katholieke traditie is het gebruikelijk dat alle heiligen en martelaren een eigen naamdag krijgen. Het katholieke geloof kent meer heiligen en martelaren dan dagen van het jaar. Daarom werd besloten een algemene dag in te voeren om het leven van alle heiligen te vieren: Allerheiligen. We vieren het op 1 november.

Allerzielen

De overledenen (van het afgelopen jaar) worden op 2 november herdacht en er wordt voor hen een mis opgedragen. Nabestaanden plaatsen dan vaak bloemen op het graf van hun dierbaren, traditiegetrouw chrysanten. Ook worden de graven (vaak aansluitend aan de Eucharistieviering) gezegend. Dit kan nog de hele maand november.

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl