Voorbereiding Eerste Heilige Communie 2024

Kinderen uit groep 4-5 van de basisschool die zich graag willen voorbereiden op het ontvangen van de eerste Heilige Communie, kunnen aangemeld worden via het inschrijfformulier dat u medio september via de basisschool ontvangt. U kunt dit formulier ook downloaden: Inschrijfformulier H. Communie schooljaar 2023-2024.

Na de informatieavond voor de ouders in oktober, gaan de voorbereidingsmomenten voor de kinderen in november van start. De communieviering is op zondag 12 mei 2024 om 11.00 uur in de Heilige Barbarakerk in Dreumel.

Foto: Henk van Coolwijk

 

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl