Update: vormselproject van start!

In onze parochie wordt de toediening van het Sacrament van het heilig vormsel jaarlijks afgewisseld tussen Beneden-Leeuwen en Dreumel. Dit jaar zal vicaris-generaal Lamers van het bisdom het Sacrament van het heilig vormsel toedienen op 7 juni in Dreumel om 11:00 uur. U kunt een kind aanmelden tot 31 januari 2020 via het Aanmeldingsformulier-vormselproject-2020. Het aanmeldingsformulier kunt u ook aanvragen bij het parochiesecretariaat via sintchristoffelparochie@gmail.com of  even bellen op 0487 571 230. U kunt het formulier per email naar de parochie sturen of afgeven op de pastorieën in Beneden-Leeuwen of Dreumel.

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl