Welkom op het Christoffelfeest zondag 23 juli 2023

Onze parochie is vernoemd naar Sint-Christoffel, de heilige die het kindje Jezus de rivier over droeg. Zijn naamdag vieren we dit jaar op zondag 23 juli met een bijzondere mis. U bent van harte welkom.

De Heilige Mis begint om 10.30 uur in de  Alphonsus de Liguori kerk in Beneden-Leeuwen. De viering wordt muzikaal opgeluisterd door het kerkkoor “Con Dios” uit Beneden-Leeuwen. Op deze dag zijn er geen andere vieringen in de parochie.

Voertuigen zegenen
Na de viering zegenen pastoor Titus en kapelaan Ramesh de voertuigen op het kerkplein voor een behouden reis. Dit is een mooie traditie op de naamdag van Sint-Christoffel. Daarna is er gelegenheid om samen nog wat te drinken in de pastorietuin. Wij hopen dat u ook aanwezig kunt zijn.

Hartelijke groeten,

Bestuur, pastorale team en de locatieraad Beneden-Leeuwen

 

PS Bij slecht weer zal de gezamenlijke afsluiting in de pastorie plaatsvinden.

Foto: Sint-Christoffel met Christuskind door Jeroen Bosch (ca. 1496) in museum Boijmans van Beuningen

Onze parochie bestaat uit acht kerkdorpen: Alphen, Altforst, Appeltern, Beneden-Leeuwen, Boven-Leeuwen, Dreumel, Maasbommel en Wamel.

U bent van harte uitgenodigd voor een bezoek aan een van onze locaties!

Meer informatie

Parochiesecretariaat
Rooijsestraat 65
6621 AK Dreumel
Tel: (0487) 57 12 30

E-mail: sintchristoffelparochie@gmail.com

Bankrekeningnummer IBAN: NL14RABO0146903684

Meer contactgegevens

Copyright: Sint Christoffelparochie

Privacybeleid | Website door: Webheld.nl